ArtStyl sp. z o.o. - meble
95-050 Konstantynów Łódzki
ul. Sienkiewicza 15
tel. 690044191
email: artstylmeble@wp.pl

Drewno w aranżacji wnętrz stosuje się od wieków. materiał ten, z łatwością poddający się obróbce, emanuje ciepłem i naturalnością. Trudno jest wyobrazić sobie wnętrze bez drewnianych elementów. Wyda nam się bowiem zimne i surowe. Jego niezliczone walory wykorzystuje się się między innymi do produkcji mebli, znakomicie komponujących się w tradycyjnych i nowoczesnych domach. poza tym chyba żaden inny mebel nie zastąpi solidnie wykonanego mebla z drewna.

Szeroki asortyment masywnych szaf i nocnych szafek, komód, łóżek oraz witryn i bibliotek oferuje firma ArtStyl z Konstantynowa Łódzkiego. Działa ona na rynku od dwunastu lat, i początkowo większość swoich wyrobów eksportowała do Niemiec i Francji, gdzie cieszą się cały czas dużym uznaniem. Mimo krótkiej działalności firmy, jej meble zdobią wiele prywatnych domów i biur.

Do ich produkcji używa się naturalnego, twardego, litego drewna drzew liściastych, głównie dębu i olchy. Drewniane są również półki oraz tyły wszystkich mebli. Takie solidne wykończenie na przykład komody, pozwala na jej ustawienie nawet na środku salonu, gdzie może pełnić funkcję bufetu. Każdy mebel tworzony jest indywidualnie, przy użyciu tradycyjnych maszyn i narzędzi. Motywy dekoracyjne, żłobienia wykonywane są ręcznie. Dbałość o zachowanie tradycji widać także w sposobie barwienia oraz impregnowania drewna za pomocą naturalnych substancji na bazie pszczelego wosku. Aby dopasować mebel do każdego wnętrza, można go zamówić w dowolnym niemal kolorze lub pozostawić jego naturalną barwę.

Firma produkuje meble proste, lekkie, ale także klasyczne, stylizowane na stare, które na życzenie, dodatkowo uszlachetnia się ozdobnymi zawiasami i okuciami. Bogaty wybór wzorów pozwoli urządzić salon, jadalnię, sypialnię czy biuro. Meble te niewątpliwie ozdobią nowoczesne wnętrze, stylizowanemu natomiast dodadzą dostojności i elegancji. Mają indywidualny i niepowtarzalny charakter, a jakość ich wykonania na pewno sprawi, że będą podziwiane przez pokolenia.

Katalog ArtStyl
Strona 21 katalogu Strona 22 katalogu Strona 23 katalogu Strona 24 katalogu Strona 25 katalogu

Strona 26 katalogu Strona 27 katalogu Strona 28 katalogu Strona 29 katalogu Strona 30 katalogu

Strona 31 katalogu Strona 32 katalogu Strona 33 katalogu Strona 34 katalogu Strona 35 katalogu

Strona 36 katalogu Strona 37 katalogu Strona 38 katalogu

© Copyright by ArtStyl Meble Sp. z o.o. '2007 created by Graffit Media